Nenuobodi apsauga

Prezervatyvai – tradicinė kontraceptinė priemonė, kuria nuo nėštumo saugodavosi dar  mūsų tėvų karta. Tai apsisaugojimo priemonė, kuri pastaruoju metu susidūrė su daugybe konkurentų – kontraceptinėmis tabletėmis. Jas, nepaisant žalos moters sveikatai, įvairių moralinių klausimų, vis dažniau pasirenka jaunimas. Tačiau prezervatyvų gamintojai tikrai akivaizdžiai stengiasi, kad jų produkcija netaptų nebereikalinga ir nepatraukli. Kad prezervatyvai vis dar būtų viena populiariausių kontraceptinių priemonių, reikalingos naujovės, idėjos, kad žmonės nuolat patirtų naujų pojūčių, būtų patenkinti, kad prezervatyvas nebūtų tik malonumą blokuojantis, nepatogus ir neestetiškas gumos gabalas.

Šiandien užklydus į internetinę prezervatyvų parduotuvę galima rinktis iš didžiausios įvairovės. Uždelsiantys, stimuliuojantys, šildantys, šaldantys, įprasti, plonesni, žaismingi, šviečiantys, mažiau ar daugiau lubrikuoti, kvepiantys, įvairiausių spalvų, vyriški, moteriški, vaginaliniam arba analiniam seksui… Tie, kuriems lytinis aktas nėra šiaip akimirkos ilgio suartėjimas, o tikras meilės žaidimas, tiems tokia įvairovė yra puiki galimybė leisti fantazijai pasireikšti.  Įėjus į internetines prezervatyvų parduotuves, vartotojui siūloma rinktis iš norimų prezervatyvų ypatybių, pasirinkimą priimti pagal kainą, pagal norimą firmą, pagal atsiliepimus.

Kaip ten bebūtų, visiems gerai žinoma, jog meilės aktas yra pakankamai brangus dalykas. Perkant apsisaugojimo priemones parduotuvėse arba vaistinėse, vienas prezervatyvas atsieina apie pora litų (geresnės kokybės –  dar daugiau). Tuo tarpu prezervatyvai internetinėse parduotuvėse daug pigesni – perkant urmu paprastai tekainuoja kelesdešimt centų. Labai patogu tai, kad vartotojas gali pats sau susikurti norimą rinkinį iš skirtingų prezervatyvų vienetų ir pasidaryti žaismingą užsakymą.  Paprastai užsisakius didesnį kiekį prezervatyvų, vartotojas siuntinį gauna kartu su kokia nors dovanėle ar siurprizu. Žinoma, dažniausiai jis nustebinamas kokiu nedideliu sekso žaisliuku ar papildomais prezervatyvų vienetais. Internetinėse prezervatyvų parduotuvėse apsiperkantys vartotojai (tai dažniausiai – vyrai) teigia, kad prezervatyvų pirkimas įprastoje parduotuvėje yra tikras laiko ir pinigų švaistymas (na nebent apsaugos prireikia ypač skubiai). Tuo tarpu internetinės parduotuvės žavi savo patogumu, greitu operatyviu aptarnavimu, prezervatyvai niekada nenuviliančia kokybe. Smagu, kad norimus prezervatyvus galima išsirinkti su partnere, pačioje svetainėje paskaičius išsamius aprašymus. Labai patogu ir tai, kad galima pasirinkti skirtingų rūšių prezervatyvų vienetais, kai parduotuvėse esi priverstas pirkti visą pakuotę vienodų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *